Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Beylikdüzü’nde laz asıllı escort bayanlar

  • Liste: 24 Ağustos 2016 11:06

Açıklama

Trabzonluyum mesleğimi burada yapıyorum. Babamlar zamanında Rusya’dan gelmişler. Tabi bu söylediğime baya oluyor. Burada anlatmak istediğim şey biraz genlerden ibaret olsa gerek safkan sarışın ve mavi gözlere sahibim. Bu özelliğim beni diğer rakiplerimin önünde 3-0 önde başlatıyor diyebilirim.

Bu özelliğimi seviyorum çünkü gerçekten çevremizde çok rakibimiz var. Yaşadığım il itibari ile zaten Rusları ile ünlüdür sizin de bileceğiniz gibi. Genelde sabit tarife üzerinden çalışırım. Çünkü diğer kızlar gibi değilim benimle birlikte ilişkiye girmek gerçekten zahmetli ve masraflı bir iş sizin de anlayacağınız gibi. Yatakta ellerimi bir yılan edası ile kullanırım zevkten dört köşe olacak şekilde sizi adeta çıldırtırım. Kendime o konuda çok fazla hatta aşırı bir şekilde güveniyorum. Saçlarım belime kadar uzun ilişkiye girmeden önce saçlarımı at kuyruğu yapıyorum.

Köpek pozisyonuna gelince ilişkiye girdiğim erkekler genelde ellerine sararak kendilerine çekiyorlar. Sanki at sürer gibi savaşa gider gibi üstümde beni sürüyor aleti içime girerken ki o duyguyu size anlatamam bir savaşçı beni savaş meydanına sürüyor hissi veriyor insana kırbaçla diye bağırıyorum. Son olarak söylemek istediğim sadece kendi evimde yapıyorum buna uyulmasını istiyorum bazı güvenlik sebeplerinden dolayı umarım beni anlayış ile karşılarsınız. Sizleri evime davet ediyorum bu lezzetten mahrum kalmayın .

İlan Referans ID: 10557b56cbb38cf0

Etiket Yok

2234 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz