Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Beylikdüzü escort bayan ilan sitesi

  • Liste: 18 Ağustos 2016 11:05

Açıklama

Bu siteyi tanıdığım için gerçekten mutluyum. Burada gezerken kendimi gerçekten güvende ve gizliliğim en üst safhada hissediyorum. Ben parçalanmış bir aileden geliyorum ve artık kendi ayaklarımın üstünde durma vakti geldi diye düşünüyorum. Şuan okuyorum ancak maddi gelirim olmadığı için bu işi yapıyorum. Yanlış anlamayın istemeyerek yapmıyorum. Elbette bende istediğim için bu mesleği icra ediyorum. Zaten insan zevk aldığı işi yapmalı değil mi.
İzmir’de bir özel üniversite de okuyorum malum okul giderleri ve diğer masrafları için bu mesleği yapıyorum. Burada tek yaşıyorum. Yaşım 23 son sınıf öğrencisiyim sizlerle birlikte olmak için can atıyorum. Fotoğraflarımı siteye atmıştım zaten gayet çıtı pıtı bir kızım oldukça çekici olduğumu söylerler. Dudağımın üst kısmındaki ben beni daha çok güzel gösterdiğini söylerler zaten ona güzellik beni derler halk arasında. İlişki sırasında karşılıklı zevkten hoşlanırım. Siz kibar ve anlayışlı bireyleri mesaj atmaya davet ediyorum. Cinsel ilişkiyi sert severim ve aletiniz tamamıyla erekte olacak şekilde içime girmesini diliyorum.

Her türlü anal ve oral yaparım. Ama dikkat ettiğim sadece tek bir şey var buda karşılıklı zevk ilkesidir. Ben size elimden geldiğince zevki tattıracağıma emin olabilirsiniz. Umarım sizde benim istediğim zevki karşılayabilirsiniz. Son söylemek istediğim şey sadece İzmir ve çevresi çalışıyorum siz azgın beylerin mesaj atmasını bekliyorum.

İlan Referans ID: 92557b56c43b7c81

Etiket Yok

2285 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz